zaten Windows yüklü ve böylece ekosistem tamamlanmış oluyor Bir de Umarım yine bir iyilik Yapar cep telefonundan bilgisayara kablosuz veri transferine de böyle ortak bir şey geliştirirse airdrop var şeyde Apple ürünlerinde kablosuz olarak çok hızlı bir şekilde wifi daire ile bilgi transferi de biliyorsun ki ben çok aktif kullanıyorum PC'de şimdi cuma ile ilgili bir şey geliştirdi fuar ürünlerinde var bu kızakları pipisini kullanırsanız cep telefonuna yine kablolar çok

uzaklara diyorsun ama önemli olan de ekosistem ilmen için onu almanı teşvik etmesi için senin tüm dizüstü bilgisayarlarda onu kullanabiliyor olman lazım Windows yüklü iyiyiz ama satalım yani bekleyen varsa bir tane sade ilk başta aldırmak tüfekli silah değiştirip son kullanmaya başlamak için plakası insanları fark görmemiş silmiş bir şey söyleyeceğim bunu sana ben söyledim pardon benim bu kadar bu sallamıyor musun muhatap oluyorum kadaşım dedi ki Televizyona bak sana dedim iyi değilsin haberi abi

çıkmış Profesör konuşuruz ekibin diğerlerini gelin damat yaptık Bak aynen fotoğrafını çek de şey de paylaş Twitter de böyle bir şey çıkmış filan diye ona dedim BBC bu ingilizlerden çıkıyor hep böyle peygamberler dur dedim bir gerçeği ne bakalım dedim Kaliforniya Sitesi gerçekten geliştim genelde Salman İngiliz gazetelerinde bir şey çıkar işte Uzaylılar kaçırdı yok o şöyle şok oldu işte bir yer çıktı falan diye Ben de İngiliz olunca Belki çıkar diye düşündüm o an biz devlete Çünkü böyle Çok küçük geldi beyin